confessions

ulkememektuplar

Yaratıcı

  1. toplam giri 682
  2. takipçi 59
  3. puan 8154

andy warhol

ulkememektuplar
Abd'li ressam Pop Art akımının en önemli temsilcilerindendir kendisi ayrıca film falan da yaparmış bu amca resimlerine göz gezdirin derim. Şu duyduğunuz "Herkes bir gün 15 dakikalığına ünlü olacaktır" Onun sözü.

tiktok

ulkememektuplar
Bir mobil uygulama. Rahmetli (bkz:Andy Warhol)'un "herkes bir gün 15 dakikalığına ünlü olacaktır" sözünü kısmen haklı çıkaran uygulama. Reis Warhol'un hedefine ulaşılamaması sevindirici 15 saniye fazla bile o platformdaki çoğu gerzeklere. La orada bi kaç bin takipçi toplayan kendini (bkz:michael jackson) zannediyor öyle bir ünlü falan sanki öyle tiripler 😅 Ne ürettin ne kattın diye sorarlar adama oranı buranı aç iki küfür et çok etkileyicisin bebeğim böyle devam 😂
(bkz:musical.ly)

üst geçit kullanımı

ulkememektuplar
Önce üst geçit olması için o güzergahta ölümlü kaza olacak daha sonra oraya bir kullanışsız bir ucube gibi dikecekler bi kaç hafta meraktan o çevre insanı kullanacak daha sonra kimsecikler kullanmaz olacak çürüyüp giderken yapan firma da biraz daha zengin olacak :)

uzak mesafe ilişkisi

ulkememektuplar
Zor dostum zor... öncelikle henüz başlamadıysanız böyle bir ilişkiye başlamayın da zaten önce şirin gelir sonra çok can sıkar ayrıca maddi olarakta bocalatır orta halli delikanlı adamı.

Ya napalım? şehrinden köyünden bul lan!
Mahallede ki kızların göçmen kuşlar gibi başka kıtalara başka şehirlere göç ettiğinden haberin var mı senin??

Uzak şehir kızları için karşı komşun ayşe teyzenin kızı dürüst, namuslu (çünkü anan onlara gidince ayağına terlik veriyor ayakkabılarını çeviriyor) leylayı neden üzüyorsunuz lan?! O seni izliyor karşı pencereden her gün ayık ol adamım.

erbakan'ın duble yolların gerçek yüzünü ortaya çıkarması

ulkememektuplar
Kara demogog beni partizan sanıyorsun ;) bu aciz yazar kardeşin emin ol görüp görebileceğin en idealist vatan sever üstüne de evet ak partiye oy vermiş ama aktif siyaset içinde şuan olmayan ama yakında olmayı düşünen bir kardeşin.

Şimdi gelelim neden anlattın bunu bana?

Ben aktif olarak içinde bulunmasam bile (iş dolayısıyla değilim) aktif siyaset yürütenler kadar etkili olduğum partide millet vekili il ilçe başkanlarına ve hatta bir çok bakana bile yanlış yapıyorsunuz yapamazsınız diyen adamım. Hayırdır ne partizanlığı?
0 /