confessions

ssr

Tatlı

  1. toplam giri 475
  2. takipçi 50
  3. puan 3450

küfür etmenin rahatlatması

ssr
Testlerde Bir kişinin ayağına bırakılan demir sonrası sesini çıkarmayan kişi küfür eden arkadaşa göre 2 katı acı çektiği tespit edilmişti. Küfür veya avazın çıktığı kadar bağırmak insanı rahatlatır. Günlük konuşma dilini ve kendini bu şekilde ifade eden insanlardan çok haz almıyorum. Ama küfür iyidir.

sakatat

ssr
Şuan çıldırıyorum. Herşeyi yazmişiz ama bu cilgin üstadların arttirdigi toplumun bir kismi tarafindan dunyanin en iyi nimetleri olarak adlandirilan malzemeleri bir konuda toplayip tartışmamışız.
yürek, karaciğer, böbrek, işkembe, beyin, dil göz , kelle paça
Heleki o bağırsaktan yapilan kokereç...
Yuklen yüklen canım çekti.

admin bize tatil ayarla

ssr
Hemen adreslerinize bir otobüs ve tablet gonderecekler. Ayni yerde hep beraber kafalari dinleyip aksamlari konferans verip son 3 ayda nereye geldik 2018 hedefi ve 2019 başlangıç planlarını yapip aksiyon almaya başlayacağız. Herkes vodka viski raki ve ayranlarini ayarlasin.

kaşarbank faciası

ssr
Cahil cühelâ bir toplumumuz zaten var. Ama kötü olan ise çoğu kisinin kolay para kazanma arzusu yüzünden elindekinden olmasidir.
Cahilliğin okumakla alakali olmadığını hepimiz biliyoruz.

Para para para. Her basit gorunen bir olayda bir bit yeniği vardir.
Devaminin olmamasini dileyeceğim ama bosuna dilek hakkimı kullanmiyim

biipp ölmesin diye ne yapılabilir

ssr
Bir kaç yönetici veya vb ünvan sahipleri Öncelikle Vaatleri kesip , gerçek hayata dönmelidir. @dlr5gzm sana sonuna kadar hak veriyorum. Proje tıkandı , silindi ama yanlışlıkla ama bilerek. İlk günden beri söylüyoruz Bizim konularımız ve başlıklarımız yerlerde. Eskiye nazaran şuan biraz daha iyi durumda ama bir kaçımız bu durumdan soğudu için sadece girip izliyor , ilgimizi çeken bir kaç konuya katılmak için katılıyoruz. Günde 4 - 5 saat girdiğim platforma şuan totalde 1 saat ayırmıyorum.
Sevgiler, iyi bayramlar.
0 /