confessions

smt

becerikli

  1. toplam giri 1541
  2. takipçi 102
  3. puan 12855

biipp

smt
Bi ara ne güzeldi buralar..nasil vakit geçirirdik güzel güzel.atisirdik tatlı tatlı.yeserecegine hepten kurumuş buralar sahipsiz kalmış yazık.
1

türget

smt
yakindan takip ettiğim bir oluşum.insallah cok daha başarılı işlere imza atacaklar.gönüllü 1 kaç kişisini tanıyorum gercekten temiz düzgün karakterli bireyler..insallah en kısa surede bende üye olucam ucundan kösesinden belki bizde fayda sağlariz bu oluşuma.tebrikler...yalnız türget degilde türged sanırım başlıkt ufak bir hata var.türkiye gönül elçileri derneği...

emine zeybek kimdir

smt
Emine Zeybek Kimdir?
Ak Parti'de il yönetim kurulu üyeliği ve ardından da İl Kadın Kolları Başkanlığı görevlerini yürüten, teşkilatın sevilen ismi Emine Zeybek, 2009 ve 2014 yerel seçimlerde Ak Parti'den İzmit Belediyesi Meclis Üyesi seçilmişti. Büyükşehir Meclisi'ne de giden Zeybek, meclislerde ki komisyonlarda da önemli görevler üstlendi. Aynı zamanda MÜSİAD Kocaeli Kadın Çalışma Grubu Başkanı da olan Avukat Emine Zeybek, belediyedeki ve parti teşkilatındaki tüm görevlerinden istifa edip, kocaeli milletvekili aday adayı oldu.

Ak Parti 27. dönem Kocaeli 7. sıra milletvekili adayadayi olmus,daha sonrası milletvekili olarak mecliste kocaeli yi temsil etmek uzere secilmistir.

böylece Zeybek, adalet komisyon sözcülüğünden sonra bir önemli göreve daha getirilmiş oldu.


son mkyk na secilmesi kocaeli teşkilatları içinsede memnuniyetler karsilanmiştır.

bilgi yerine goygoyun daha çok tutması

smt
millet zaten goygoy icin burda çogunluk.kimse demiyodur dur biippte takilayim bilgi dağırcığım artsın diye.goygoy milleti burda tutar.gecerli bilgiler anlık ziyaretleri artttırır.neticede bilgi ihtiyac duyulduğunda aranir.önemli olan ihtiyaç görebilecek bilgileri yorumlanmasi veya beğenilmesine bakılmadan paylaşılmalı.
0 /