confessions

portakal

Yaratıcı

  1. toplam giri 538
  2. takipçi 76
  3. puan 8309

başakşehirin fatih terim stadı isim değişikliği talebi

portakal
pazar günü oynanan galatasaray- başakşehir maçında , başakşehir'in golü ile ortalık karışmış,
yaşanan gerilimin ardından başakşehir yönetimi, iç saha maçlarını yaptıkları stattan fatih terim'in ismini kaldırmaya karar verdi. yönetim, yapacağı ilk resmi toplantıda bu konuyu değerlendirip bir karar alacak, ardından da türkiye futbol federasyonu ve gençlik ve spor genel müdürlüğü'ne başvuracak. Stada ismi cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vermişti talebin büyük bir ihtimalle Ret olacağı konuşuluyor.

mezunlar kep atmak istiyor

portakal
Kırıkkale Üniversitesinde öğrenciler, mezuniyet töreni yapmayan rektöre sosyal medya hesapları üzerinden tepki gösterdi.

Kırıkkale Üniversitesi her yıl Başpınar Stadyumu'nda mezuniyet töreni yaparken bu yıl Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan tarafından "Bütçe yetersizliği ve trafik oluyor" gerekçesiyle iptal edildi.

sur belediye başkanı ilçesindeki 8 mahalleye giremiyor

portakal
Diyarbakır'ın Sur Belediye Başkanı seçilen Filiz Buluttekin, giriş çıkışın yasak olduğu 8 mahalleye kendisinin giremediğini söyledi. Buluttekin, bu mahallelerde seçilen muhtarların da mahallelerine giremediğini belirtti.

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde HDP'den Sur Belediye Başkanı seçilen Filiz Buluttekin, Diyarbakır Valiliği tarafından sokağa çıkma yasağının uygulandığı 8 mahalleye belediye başkanı olarak da giremediğini söyledi.

Bu mahallelerle ilgili tasarruf Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne devredildi.
0 /