confessions

piri sah

çalışkan

  1. toplam giri 4358
  2. takipçi 208
  3. puan 70190

yeni oluşumumuz

acht
Her fikirden, dinden, cinsiyetten ve ırktan insana açık bir teşkilatlanma olmakla birlikte, esas olarak sadece benim üstünlüğümü savunmaktadır.Burada geçirdiğiniz süre boyunca, doğrudan doğruya hakarete başvurmadığınız sürece tüm yorumlarınız memnuniyetle karşılanacaktır.

mizahımız kemiği olmadığından dolayı kanuni sınrlar çerçevesinde her türlü esnetilerek kullanılabilir. kişiler atatürk ve türk ordusu hakkında ve birbirlerine hakaret düzeyine varabilecek eleştiriler yazmadığı sürece özgürlerdir. laf giymek istemiyorsanız ortalıkta çıplak dolaşmayın.

özgür düşünceye ve halkların eşitliğine inanan işbu oluşumda kara mizah/eğretileme/örtülü eleştiri içermeyen yazılarınızın yeri tartışma panosudur.

gerçek olmayan şahıslara ait hesaplar üzerinden tartışma panosunda fikir beyan etmemeniz rica olunur. herhangi bir konuda tartışmak istiyorsanız gerçek hesabınızdan giriş yapmanızı tavsiye ederiz. size katılmadığımız durumlarda mekanınızı basabilmemiz için gereken ikametgah bilgilerinizi en yakın adminimize bırakmanız makbul karşılanacaktır.

duvardaki yorumlarınız değerlendirilirken (big brother is watching you) gözetilen temel ilkelerimiz bunlardır. gruba eklenilen resimler değerlendirilirken iyi niyet ilkesi göz önünde tutulacaktır.

Sosyal bir sorumluluk üstlenmediğimizden ötürü, duvarda allahsız koministlerce yapılan duyurular, imza kampanyaları, reklamlar (vs) tarafımızca silinecektir. propaganda yapmak için bağlantılar kısmını kullanabilirsiniz. puta tapmayın.

eğer kızgın bir mod. ile karşılaşırsanız, ona küçük prens adlı kitabı armağan edin. kendisine hayatın öfkelenmek için fazlasıyla kısa olduğunu söyleyin. ayın yalnızca hilal zamanında değil, her anında parlak olduğunu ve asfaltın altında çilek tarlalarının beklediğini anlatın. alnınızın ortasına üç ciltlik bozkurtlar yemek istemiyorsanız, ona biraz zaman tanıyın.

özet:

• ziya gökalp gelmiş geçmiş en müthiş insandır.
• bu grupta kutsal değerlerinizle dalga geçilebilir.
• john lennon bir susurluk şehididir.
• hakaret içeren yorumlar hoş karşılanmayacaktır.
• küçük prens türktür.
• gerçek olmayan şahıslar adına açılan hesaplar panoda fikir beyan edemez.
• bir beatles yedi grammy ödülü'ne bedeldir.
• let it be. "

kamu muteahhitlerinin fiyat farki ve tasfiye talebi

mst
Muteahhit deyince akliniza turk filmlerindekilerin veya 100 liralik daireyi 800 bine satan kisilerin gelmesi normal.ancak kamu muteahhitlerinin cogu%10 15 kar ile isler almakta olup,malzeme fiyatlarini dolara baglayan seref yoksunlari yuzunden %100 150 zam yapmasi ile (dolar dusmesine ragmen fiyatlar geri gelmiyor).isin icinden cikilmaz bir hal almistir.1 milyona alinan isin maliyeti su an 1800 dur.soLesmelerde kurumlardan yana oldugu icin muteahhitlerin hicbir yasal hakki yoktur.bu muteahhitlerin batmasi sonucu sokaktaki bakkal dehi etkilenecek olup milyonlarca kisi issiz kalacak ve bir suru senin benim kullamacagim kamu binasi yarim kalacaktir.

dur durak bilmeyen insan

bilge
😊burda iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi dendi anlayamadım....şu aralar işler çok yoğun adapte olamiyorum buraya....benide yakinda buralarda göremeyebilirsiniz işlerim yüzünden....yinede buradaki beni seven sevmeyen herkesi sevdim ben....baya geç te olsa söyliyim....herkesin herkese bir şeyler öğrettiğini düşünürüm hayatta...öğrendik ve öğretebildiysek ne mutlu bize...

sıra pkk'lı işadamlarına geldi

bilge
PKK'lı korucularla muhtarların görevlerine son verilmesinin ardından terör örgütüne para aktaran işadamları kıskaca alındı. MİT ve Emniyet rapor hazırladı, örgüte her yıl milyarlarca dolar aktaran finansörler tespit edildi. Çalışmalar yapıldı, büyük operasyonun eli kulağında

erdoğan; fetö 40 yıllık bir urdur dedi

bilge
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki İl Müftüleri Toplantısından açıklamalarda bulundu. FETÖ'nün 40 yıllık bir ur olduğuna dikkati çeken Erdoğan, "Bizim hocalarımız inisiyatif almayınca meydan FETÖ elebaşı şarlatanına, hurafeci cahillere, televizyonlarda sazlı danslı program yapan soytarılara kalıyor" ifadesini kullandı.

şoke eden adnan oktar iddiası

bilge
Antalya'nın Manavgat ilçesinde, 2 yıl önce 1400 yıllık el yazması Tevrat için kolları kesilip, göğüs kafesi yarılarak, öldürülen 34 yaşındaki Murat Ünal'ın kardeşi Ümmü Ünalkardeşinin ölümü ile şoke eden bir iddia ortaya atarak "Adnan Oktar'ın evinde bulunan Tevrat'la bununla bir bağlantısı olup olmadığının araştırılmasını istiyorum" dedi.


dünyanın en eski limanlarından biri trabzon'da ortaya çıktı

bilge
Trabzon'da Ortahisar Belediye binasının yapımı sırasında Pazarkapı mevkiinde Roma İmparatorluğu dönemine ait dünyanın en eski liman yapılarından biri ortaya çıktı.
Doğal ve Tarihi Değerleri Koruma Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Coşkun Erüz, Trabzon'un Pazarkapı mevkiinde Ortahisar Belediye binasının yapımı sırasında yapılan kazılarda Roma İmparatorluğu döneminden kalma antik Hadrian Limanı'nın kalıntılarının bulunduğunu belirterek bu limanın bölgenin hatta dünyanın sayılı büyük limanlarından bir olduğunu söyledi.

"DÜNYADA SAYILI BÜYÜK LİMANLARDAN BİRİSİ OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜYOR"

Trabzon'un Ortahisar ilçesi Pazarkapı mahallesinde yapımı süren Ortahisar belediye, kaymakamlık ve ticari alanlarının inşaatlarının devam ettiği bölgede antik liman rıhtım duvarı, yapı izleri ve anfora parçaları bulundu.