confessions

mrtranslator

İstikrarlı

  1. toplam giri 432
  2. takipçi 36
  3. puan 4049

kızların sevdiği hediyeler

mrtranslator
birincisi kız değil kadın.
ikincisi de yorumlara baktım hiç mütevazi bir şey isteyen yok arkadaş. Ne bileyim küçük bir çikolata, güzel bir akşam yemeği, küçük bir jest falan. kapitalizm gerçekten yozlaştırıyor. üzücü. allah'tan eşim mütevazi şeylere mutlu oluyor. çok şükür.

the man from earth

mrtranslator
"dünyalı" filmi bütçe açısından dünyanın en az bütçeyle çekilen filmlerinin başında yer alıyor. ama sakın ola ki film düşük bütçeli diye kötü olduğunu sanmayın. her saniyesi çok heyecanlı. metaforlar, olaylar, anlatım, oyunculuklar harika. kesinlikle tavsiye ederim.

tevfik göksu'nun abisinin 1.3 milyar tl ihale alması

mrtranslator
Güne yine bomba gibi bir iddiayla uyandık. Yeniçağ Gazetesi yazarı Murat Ağırel'in bugünkü yazısında, sayın imamoğlu'na yunan benzetmesi yapan sayın tevfik göksun'un ibb'den ve esenler belediyesi'nden almış olduğu 1.3 milyar tl'lik ihalelerinden bahsedilmiş. Adamın neden kuyruğuna basılmış kedi gibi çığırtkanlık yaptığı çıktı ortaya.

Yalnız yazıda en çok dikkatimi çeken kısım şurası;

Esenler Belediye Başkan'ı Mehmet Tevfik Göksu'nun abisinin başkanı olduğu bir vakıf var.
Adı: Yeni Dünya Vakfı.
Vakfın başkanı ve mütevelli heyetinde yer alan kişi, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun abisi Mahmut Göksu. Yönetim, mütevelli heyeti ve istişare heyetinde hayli ilginç isimler mevcut. Birçok AKP'li isim yer alıyor.
Esenler Belediye Başkanının abisi Mahmut Göksu.
Eski Aile ve Sosyal politikalar Bakanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan.
İş adamı Gazi Akmercan.
Ahmet Davutoğlu'nun danışmanı Genar'ın sahibi Mustafa Şen.
Eski Keçiören Belediye Başkanı Danışmanı Ali Toköz.
THY'de görevli Hüseyin Sağlam.
AKP eski Mv. Sağlık Bakanı danışmanı Ahmet Baha Öğütken.
Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta.
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı.
Eski Fatih Belediye Başkanı ve AKP Mv. Mustafa Demir.

Liste çok uzun…

Haberin detayları aşağıda.
okuyun, okutturun; https://www.yenicaggazetesi.com.tr/hesap-buyuk-olay-buyuk-52003yy.htm

ahmet hakan

mrtranslator
Omurgasızların en başında yer alanlardan, kendisini gazeteci sanan yalaka. Biraz önce sayın İmamoğlu'nun geldiği programı izledim. Herif resmen gurur, haysiyet vs ne varsa atmış kenara. Rezil herif!

chp'lilerin hdp ile ittifak yaptınız söylemlerine karşı savunma yapamamaları

mrtranslator
Bu yoruma katılmakla birlikte yadırgamadığım durumdur. CHP her zaman, herkesle ittifak yapabilen bir parti olmuştur. Zamanında MHP meclise girebilsin diye birçok CHP oyunun MHP'ye kaydığını da biliyorum. Fakat bahsettiğiniz durum tabanda yaşanıyor biraz. Parti içinde değil. Bu durumun tek sebebi iktidar partisinin ayrıştırıcı söylemleridir. CHP parti olarak bu durumun arkasında. Sayın İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu her fırsatta HDP'ye teşekkürlerini iletiyor zaten. O yüzden üzerinde durulmaması gereken bir durum.

ysk tarafsız değil

mrtranslator
Tarafsız olduğunu düşünüyor musunuz allah aşkına?geçti artık kurumların tarafsız olduğu zamanlar. Şu anda YSK, Yargıtay, Sayıştay, emniyet müdürlüğü, mit, bakanlıklar, merkez bankası ve nice kurum. Hiç birisi tarafsız değil. Ne de olsa sayın Cumhurbaşkanı açık açık tehdit etmişti hatırlarsanız: “Taraf olmayan bertaraf olur.” Güzel ülkemde neler konuşuyoruz.
0 /