confessions

hatice61

çok yönlü

  1. toplam giri 4174
  2. takipçi 566
  3. puan 71497

arda turan berkay kavgası

hatice61
Olay Emirgan'da, ünlü isimlerin uğrak noktası olan Gizli Kalsın isimli mekanda meydana geldi. Mekanın sahibi ise Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'ın eski sevgilisi olan Umut Evirgen.
Arda Turan, aralarında ünlü futbolcu Burak Yılmaz'ın da olduğu bir arkadaş grubuyla mekanda eğleniyor.
Şarkıcı Berkay da eşi Özlem Ada Şahin ile birlikte mekanda.
Arda Turan, Özlem Ada Şahin'in yanına gidip kulağına eğilerek “Evli olmasam seni kaçırmazdım” cümlesini söylüyor. Bunun üzerine Turan'a tepki gösteren Şahin'in tepkisini ise o sırada mekanda bulunan Berkay görüyor.
Masasına dönmüş olan Turan'ın yanına giden Berkay, futbolcuya “Seninle biraz konuşalım” dedikten sonra ikili mekandan dışarı çıkıyor.
Sokakta ikili arasında bir arbede yaşanıyor ve burak yılmaz berkayı tutuyor berkaya kafa atan arda turan berkayın burnunu kırıyor. Berkay, aldığı darbenin ardından hastaneye götürülüyor.
Ancak henüz basınla paylaşılmayan kamera kayıtlarında durum, söylenene göre başka. Arda Turan, Ulus'taki hastaneye gidiyor. Kavga olayı olduğu için Arda Turan'ı, Berkay'ın yanına almak istemiyorlar. Görüntülere göre Arda'nın elindeki silah ateş alıyor.
Silah'ın ruhsatlı olup olmadığı bilinmiyor. Kurşun tavana isabet ediyor ve bazı cisimler yere düşüyor.
Mermi çekirdeğinin polisler tarafından emniyette inceleme altına alındığı belirtiliyor. Hastanede ateş ettiği için Arda Turan ile ilgili adli bir işlem yapılacak.

milli sporcularımızın rezilliğini buyrun görün.kesinlikle bu davranışlar cezasız bırakılmamalıdır.

kılıçdaroğlu'na şehit taziyesinde protesto

hatice61
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Eskişehir'de toprağa verilen şehidin babaevini ziyareti sırasında protesto edildi. Kılıçdaroğlu evden çıkmak üzereyken şehit yakını, "İttifak yaptığın adamlar öldürdü yeğenimi. Hangi yüzle geliyorsun?" diye bağırdı.

https://www.sondakika.com/haber/haber-kilicdaroglu-na-sehit-evi-ziyaretinde-protesto-11305385/

peter pan

hatice61
Peter Pan, büyümeyi reddeden haylaz bir çocuktur. Bitmeyen çocukluğunu, Varolmayan Ülke adındaki küçük adada, çocuk çetesiyle, maceradan maceraya atılarak Kaptan Hook'a meydan okuyarak geçirmektedir. Barrie, yarattığı kahramana Peter Pan adını, tanıdığı bir çocuktan esinlenerek vermiştir.
2

peter pan sendromu

hatice61
Peter Pan sendromu' özellikle yetişkin erkeklerde daha fazla görülüyor.

Peter Pan sendromlu erkekler, eğer evlilerse sorumluluklardan kaçarlar. Evlilik içerisindeki görev dağılımdan kaçan bu erkekler, birçok görevi eşlerine yükleme eğilimindedirler. Eğer bu erkekler bekarlarsa, görevi ailelerine yüklemektedir. Yani, Peter Pan sendromu belirtileri gösteren bir erkek sorumluluklardan ve sorumluluklarından kaçmaktadır.
Dünyanın merkezinde kendileri varmış gibi hisseden bu erkeklerin narsistik davranışlar sergilediği fark edilmektedir.

Peter Pan sendromunun yaş gruplarına göre şu şekilde ele alınabilir:
- 10-15 yaş arası: Çocuklar dış dünya ile bağlantısını koparıyor, görevlerden kaçıyor ve yalnız kalıyor.
- 16-22 yaş arası: Kendini beğenme durumu hissediliyor.
- 23-25 yaş arası: Mutsuzluk hissediliyor.
- 26-30 yaş arası: Mutsuzluk ve huzursuzluk daha da artıyor.
- 45 yaşından sonrası: Tekrardan çocuk olmaya çalışılıyor, çocuksu davranışlar dikkat çekiyor.

lc waikiki

hatice61
LC Waikiki, 1988 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 40 ülkede 887 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

deichmann

hatice61
Her şey 1913'te Ruhr bölgesinin kalbindeki Essen-Borbeck işçi mahallesinde başladı. 1888 doğumlu Heinrich Deichmann eşi Julie ile birlikte işleteceği bir kunduracı dükkanı açtı. İki nesil ve neredeyse yüz yıl sonra bu şirket gelişerek Avrupa'nın pazar lideri konumuna geldi. Bugüne kadar şirket sahipleri borsaya girmedi veya banka kredileri almadı. Deichmann bugün 26 ülkede 3.800'den fazla şube ile yaklaşık 38.252 insanı istihdam ediyor. Eskiden olduğu gibi Deichmann kendi gücüyle büyümeye önem veren bir aile şirketi olarak yoluna devam ediyor.

flo

hatice61
1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundadır. Doğrudan 7 binin üzerinde, dolaylı olarak 30.000 yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 45 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.
0 /