confessions

gimbly

Taze yazar

  1. toplam giri 17
  2. takipçi 3
  3. puan 230

yazarların şu an okudukları kitaplar

gimbly
Platon "Devlet".
Kitabın ilk 40 sayfasını 40 kez okudum...
Kitap zaten ağır bir kitap hem de yayınevi'nin ingilizceyi devrik cümlelerle çevirmesi sonucu iyice karışık bir hal aldı. Ancak sonunda anladıktan sonra "hıııı" diyorsunuz ve geriye kalan sayfaları ilk fırsatta okumak için zaman kolluyorsunuz.

s-400

gimbly
Muhalif biri olarak son derece desteklediğim ve peşinin bırakılmaması gerektiğini düşündüğüm hava savunma sistemidir. abd konusunda iki yönlü baktığımızda o s-400'leri alsak da almasak da kısa ve orta vadede bir takışmamızın olacağı kaçınılmaz o yüzden dolayı patriotlardan kat be kat teknolojik ve güçlü olan s-400'lerin alımı bir an önce gerçekleşmeli.

berat albayrak

gimbly
Süleyman Soylu ile olan parti içi çekişmelerinin herkesçe bilindiği kişidir. Bakalım bu siyasi güç kavgasının kazananı kim olacak?

-- Ayrıca babasının yazar Sadi Albayrak'ın bu dönemin notlarını aldığı hatta bu dönemin perde arkasında neler döndüğünü anlattığı bir kitap yazdığı zamanı geldiğinde bu kitabın piyasaya sürüleceği söylenen kişinin oğludur kendisi aynı zamanda.

--- İşletme mezunu olup Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Finansmanı adlı tez ile Yüksek Lisans yapan kişidir. Bu kadar eğitime rağmen finanstan zerre anlamayıp, zaten halihazırda tepetaklak devraldığı Türkiye Ekonomisini iyice aşağılara sürükleyen kişidir.

ak parti

gimbly
Son yıllarını yaşamakta olan siyasi partidir. Eski kurucularının hatta belki de bizzat şu anki genel başkanı tarafından yeni bir parti kurulacağı ve akp'yi ardında bırakacağı kulislerde sıklıkla gündeme gelen konulardır.