confessions

ahmetural

Taze yazar

  1. toplam giri 71
  2. takipçi 6
  3. puan 394

ekrem imamoğlu

ahmetural
A haberin mazbata verilmesini skandal karar diyerek haber yapması akıl alır gibi değil malumun ilanı oldu nesi skandal anlamadım ki.1 oy farkla baskan olanlar var.derdiniz neyin derdi anlamadım ki.hicbir partiye oy vermedim ama adamın da oy verenlerin de hakkını yemeyin.

vergi

ahmetural
Milletin a... koyacağız diyen mehmet cengiz'in 425 milyon TL'lik borcunu silmiş ülkeyiz.hem daha kimler kimler.bordrolu çalışandan çatır çatır alınır zengin adamların ki silinir.böyle birşey vergi.kazı bagırtmadan tüy yolma sanatı diye boşuna dememişler.

necip hablemitoğlu

ahmetural
Tarihçi yazar 18 Aralık 2002 tarihinde evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda katledilmiştir.Katili halen bilinmemektedir.Evli ve Kanije,Uyvar adında 2 çocuğu bulunmaktadır.Bitiremeden vefat ettiği kitabı Köstebek ölümünden sonra yayınlanmıştır. Okumanızı çok ama çok tavsiye ederim çünkü yıl 2002de fetöye Köstebek demiş ve muhtemelen de bu yüzden kitabını bitiremeden katledilmiştir.

siyasetçi sözleri

ahmetural
"Ege bir Yunan gölü değildir, Ege bir Türk gölü de değilidir. Binaenaleyh Ege bir göl değildir."
"Dünkü güneşle bugünkü çamaşır kurutulmaz"
"Mizah bir yumruktur, ne zaman kime vuracağı belli olmaz"
"Memleket meseleleri bir parkta oturarak halledilseydi, çok büyük bir park yaptırır, hep beraber içinde otururduk"
(17 Ağustos deprem sabahı) "Binaenaleyh, Türkiye'nin altı çürüktür, Türkiye'nin altı çürüktür diye bırakıp gidecek değiliz, bununla yaşamasını öğreneceğiz."
(Süleyman Demirel)

arka sokaklar

ahmetural
Dizideki çocuklar büyüdü koca adam oldu hala izliyok ya.Birde kafama takıldı dizideki herkes ciddi sekilde yaralandı neden hiçbirine gazilik verilip çocuklarına 1 istihdam hakkı tanınmadı acaba senaristlerin bilgisi mi yok diye böyle saçma saçma şeyler düşünür oldum.
0 /