confessions

ahmetural

Çiçeği burnunda

  1. toplam giri 94
  2. takipçi 9
  3. puan 584

ıskur genel müdürü

ahmetural
Sayin Cafer Uzunkaya demiski "Türkiyede adami olana degil; niteliği,becerisi,vasfi olana ve çalışmak isteyene işte var aş ta" madem herkese iş aş var neden bu ulkede issizlik yuzde 10un üzerinde. Talihsiz bir açıklama olmus zannimca.insanlara iskur uzerinden gecici süreli is verip sonra kapının önüne koyuyorsan bu cümleyi kurmaya hakkin yok sayin müdür.şunu da belirteyim o geçici iş için bile adam kayirmaca partili listeleri neler neler actirma agzimi söyletme kötüyü.

emekli

ahmetural
40 yasinda emekli olanlari gördü bu gözler simdide 65 diyolar cok diyolar.ne zaman hanimla sahil kenarina yerlesip organik domates biber yetistircez ki biz.

sarma tütün içen insan

ahmetural
Bazi yasli amcalarda görüyorum o kağıdı yalayıp öyle bi sarislari var ki dur diyorum bi tane daha yakayim.nasi bi muhabbetin icine girdik ya milleti sigaraya teşvik ediyoruz.icmeyin gençlik uzak durun bırakması ayrı bir dert.deniyorum deniyorum olmuyor.

bak hele ben ölüyor muyum

ahmetural
Kaza yapan araçtaki kisiye yardım etmek yerine video cekmek yada sosyal medyada paylasmaya çalışan kişiye kazan yapanın tepkisi.nasi bi toplum haline geldik.hersey elimizdeki telefonlara bağımlı aman görüntü alayim aman paylaşayım.boyle devam edelim...

abbas güçlü ile büyük oyun

ahmetural
Oyun meraklilarina tavsiye edilesi bir program.sanirim türkiyede ornegi yok.bilisim çağına uygun bir icerik olmuş.genclerin mobil oyunlarını sergilediği ve 250.000 tl ödüllü yarışma.
Edit:Meraklisina finale kalan oyunlari yazayim
Drunk Bird
Swordwars
Watch and Walk
Black
Never Drop
Kağıt Makineler
Battle Medal
Ertuğrul Gazi

aihm

ahmetural
Hain darbe girişiminin ardından tutuklanan ve ihrac edilen Anayasa Mahkemesi'nin eski Başkanvekili ve üyelerinden Alparslan Altan'ın yaptığı başvuruda Türkiye'nin insan hakları ihlalinde bulunduğuna hükmetti.Mahkeme kararı gereği, Türkiye 10 bin euro tazminat ödeyecekmiş.Bu tür başka kararlar var mı acaba?

ak parti'nin iptal gerekçesi

ahmetural
Yok artık dedirten gerekçedir. İşten attın khkyla fetocü dedin ya değilse.anayasada 18 yaşını dolduran her vatandaş oy kullanma hakkına sahip dediysen gececeksin bunları. Vatandasliktan çıkarırsın onu bilmem.okul duvarlarını boyayıp sigortası yatırılan kişinin fetöcü diye işten atıldığını gördüm ne yani oy kullanmasın mı bu adam.
0 /