confessions

acht

İstikrarlı

  1. toplam giri 485
  2. takipçi 35
  3. puan 4201

yeni oluşumumuz

acht
Her fikirden, dinden, cinsiyetten ve ırktan insana açık bir teşkilatlanma olmakla birlikte, esas olarak sadece benim üstünlüğümü savunmaktadır.Burada geçirdiğiniz süre boyunca, doğrudan doğruya hakarete başvurmadığınız sürece tüm yorumlarınız memnuniyetle karşılanacaktır.

mizahımız kemiği olmadığından dolayı kanuni sınrlar çerçevesinde her türlü esnetilerek kullanılabilir. kişiler atatürk ve türk ordusu hakkında ve birbirlerine hakaret düzeyine varabilecek eleştiriler yazmadığı sürece özgürlerdir. laf giymek istemiyorsanız ortalıkta çıplak dolaşmayın.

özgür düşünceye ve halkların eşitliğine inanan işbu oluşumda kara mizah/eğretileme/örtülü eleştiri içermeyen yazılarınızın yeri tartışma panosudur.

gerçek olmayan şahıslara ait hesaplar üzerinden tartışma panosunda fikir beyan etmemeniz rica olunur. herhangi bir konuda tartışmak istiyorsanız gerçek hesabınızdan giriş yapmanızı tavsiye ederiz. size katılmadığımız durumlarda mekanınızı basabilmemiz için gereken ikametgah bilgilerinizi en yakın adminimize bırakmanız makbul karşılanacaktır.

duvardaki yorumlarınız değerlendirilirken (big brother is watching you) gözetilen temel ilkelerimiz bunlardır. gruba eklenilen resimler değerlendirilirken iyi niyet ilkesi göz önünde tutulacaktır.

Sosyal bir sorumluluk üstlenmediğimizden ötürü, duvarda allahsız koministlerce yapılan duyurular, imza kampanyaları, reklamlar (vs) tarafımızca silinecektir. propaganda yapmak için bağlantılar kısmını kullanabilirsiniz. puta tapmayın.

eğer kızgın bir mod. ile karşılaşırsanız, ona küçük prens adlı kitabı armağan edin. kendisine hayatın öfkelenmek için fazlasıyla kısa olduğunu söyleyin. ayın yalnızca hilal zamanında değil, her anında parlak olduğunu ve asfaltın altında çilek tarlalarının beklediğini anlatın. alnınızın ortasına üç ciltlik bozkurtlar yemek istemiyorsanız, ona biraz zaman tanıyın.

özet:

• ziya gökalp gelmiş geçmiş en müthiş insandır.
• bu grupta kutsal değerlerinizle dalga geçilebilir.
• john lennon bir susurluk şehididir.
• hakaret içeren yorumlar hoş karşılanmayacaktır.
• küçük prens türktür.
• gerçek olmayan şahıslar adına açılan hesaplar panoda fikir beyan edemez.
• bir beatles yedi grammy ödülü'ne bedeldir.
• let it be. "

zekeriya öz

acht
NE VAR BUNDA CANIM ADAM DEVLET BÜYÜKLERİNDEN TUT KAFASINA KIM ESERSE ONLARI DINLEMIS SUC UNSURU BI KONUSMA BULAMAMIŞ KAYITLARI DA YOK ETMEMİŞ KENDİNE ARŞİVLEMİŞ..İLERDE LAZIM OLUR SESİNİ ÖZLERİM DİYE.SUÇ MU ??!!!
0 /