recep tayyip erdoğan

geliyorlar
Türkiye cumhuriyetinde , kendisinden daha zeki, teşkilatçı, insaniletişiminde başarılı insanlar olduğunu biliyorum. devlet budur diyorsa eyvallah.
geliyorlar
zeki bir insan olduğunun tek belirtisi yazılanı okuyabilmesi:) ne zaman soru cevapla halk karşısına çıkar zeki olduğuna inanırım ( şu ortamda söyleneni yapması yeterli ,tv ye çıkmasına gerek yok :))) )
aksaka
Kendisini son 3 senede desteklemekle beraber eğer etrafinda ki çıkarcı,yalaka tayfadan kurtulamazsa 2023 seçimlerinde kazanma şansı düşük, zira bende oy vermem.
evetben
Sorsak: 24 haziran seçim, sonunda söylediklerinizin tam tersini söylüyorsunuz?
Cevap sanırım şöyle olur: "Olur öyle"
newtonun 4uncu yasasi
modern türkiye'nin en önemli iki figüründen biri. evet, diğerini doğru tahmin ettiniz, diğeri de mustafa kemal atatürk'tür. bence birbirlerine fazlaca benziyorlar. hatta daha da artırıyorum, (iyi ya da kötü anlamda anlamayın) bir madalyonun iki yüzü gibiler. biri olmasaydı öteki de muhtemelen olmazdı.
vdb
Her disiplinde modası geçen oluşum ve insanlar olduğu gibi bu arenada da modası geçmek üzere olan ve görüntüye göre bunun farkında olmayan mevcut cumhurbaşkanı. Tıpkı temel tüketim ürünleri gibi siyasi akımların da bir süre sonra modası geçiyor ve kendisi de siyasi akımın tek lideri olduğu için düşüş trendinde. Özellikle yeni oy kullanmaya başlamış seçmenin dilinden anlamıyor ve onları sadece vaat ile etkileyebileceğini sanıyor. Ancak bilgiye bu kadar kolay ulaşabilen bir nesle karşı vaatler genelde karşılık bulmuyor. Bu durumu dikkat çekenlerin de parti içinde çok ciddiye alınmadığı , parti politikalarından hareketle anlaşılabilir. Kendisinin yerinde olsam bu saatten sonra kavga dövüş yerine kendimi daha çok ismimin güzel hatırlanmasına ve bütünleştirici bir yönetim göstermeye adardım.
amator
su sıralar acaip gastecilerle fotograflari dolasan cumhurbaskanimiz.
oyle ki bu acaip gastecilerden biri erkam imamoto'yu televizyon programina cikarip kuskun cehaplilarin sandiga gitmesine neden olup, kafasi karisik adamlarin da dusuncelerini netlestirmesine bir bakima her secim gunu sandikbasinda zihinlere zuhur eden "son kez akp" dusuncesini silip atmistir.
yine bu fotografta uzun sacli olup fakat bayan olmayan acaip bi adam da secim sonuclarini "fazla oy almak suretiyle ilmek ilmek islenen derin darbe" olarak niteleyip halkin iradesinin halkin iradesine darbe yapmasi gibi acaip bi paradoxa sokmustur hepimizi. ben tabii ki turkiye cumhuriyeti vatandasi olarak cumhurbaskanimizin cevresinde hep faydali insanlar gormek istiyorum. eskiden o fotograflarda cok kiymetli insanlar bulunurdu. simdi o guzel insanlar o guzel atlara binip youtube kanali, twitter hesabi vs. actilar.
cesi
25 yıl önceki Erdoğan ile şimdiki Erdoğan'ı yan yana getirme imkanımız olsaydı, birbirlerinden ölesiye nefret ederlerdi.
muress
Bence reisin yapması gereken teşkilatları en başından 2002 ruhu gibi tekrar yenilemesi lazım yoksa gidiş hat hiç iyi değil bütün çıkarcılar etrafında partiye en büyük zararı onlar veriyor
alkan
Recep Tayyip Erdoğan her ne kadar bi kesim sevmesede bu ülkeye yatirimlari cok hizmetleri mukemmel kim ne derse desin arkadaşlar ak partiye oy vermeyenlerde iyi biliyorki bu ülke Recep Tayyip Erdoğan siz olmaz
0 /