ekrem imamoğlu'nun suriyelilerin vatanlarına dönmesinde öncü olacağız demesi

jose mustinho
ekrem imamoğlu avcılar'da hala devam eden konuşmasında ''bu konuda merkezi hükümete yardımcı olacağız. uluslararası platformlarda istanbul'un sesi olup suriyelilerin vatanlarında özgürce yaşamaları gerektiğini savunacağız. suriyeli politikasında yanlış yapanlar bugün yanlışlarını kabul ediyor biz düzeltilmesinde yardımcı olacağız. neden bunları söylüyorum çünkü ben artık istanbul büyükşehir belediye başkanıyım.'' dedi. anlık dinlerken yazdım video bulunca eklemeye çalışırım. canlı yayın: https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1116717042290319362
suriyeli mülteci açıklamalarının özeti: https://www.birgun.net/haber-detay/imamoglundan-suriyeli-multeci-aciklamalari.html

simitçi taylan

justice4all
Simit satarak harçlığını çıkarıyordu. hiç doğum günü kutlanmadı. Ta ki o güzel ana kadar. Bunu öğrenen güzel insanlar onu simit alacağız diye kafeye çağırıyor ve büyük bir sürprizle doğumgünü pastası üfletiyorlar. Dünya bir anlığına güzelleşiyor. Palyaçoyla dans edişini görmelisiniz

fetöcü diye diye kaybettiklerimiz

vakar
Fetullah gulen , din adamı 20 senedir Amerika'da yaşıyordu. Sürgün hayatı yaşıyordu. Sonra Ak parti geldi . Onu yüceltti. Sonuçta müslüman ülkeyiz din adamlarını korumalıyız. 2013 e kadar iyi olan ilişkiler banka açmaları dershaneler kurumlar vs vs.
17-25 te ise bu hoca bildiğin şeytana döndü . Sonra insanlar onu hala destekleyen ve desteklemeyen olarak ikiye ayrıldı . Tarihler 15 temmuz gösterdiğinde kıyamet koptu.

+ Abisi ak partili olmayan kardeşini ihbar etti.
+Karı koca birbirini ihbar etti .
+Akrabalar birbirini ihbar etti.
+Komşu köylü eş dost hepsi birbirini ihbar etti.

Fakat bunlar fetöcülükten çok çıkarlarına uymayan insanları çıkarı için şikayet eden insanlarla doldu ülke .

Maaşını bankasyadan alan tutuklandı
Erdoğan'ın açılışını yaptığı bazı kurumlarda çalışan ya da kaydı olan insanlar tutuklandı .

+++ Darbeyi yöneten , fetonun yanında fotosu olan , fetöcü kurumların kurucuları başkanları yöneticileri en üst düzey yerlere getirildi .

+ Fetö nedir ? Muhalif mi ?
+ Fetö nedir ? Senden olmayan mı?
Fetö nedir. Bilmem ama baya kötü birşey olduğu kesin

iyi parti neden başarılı olamıyor

hmy18
Medyanın bu kadar baskı yaptığı baskı yapmayanın da yok saydığı Türkiye'nin en yeni maddi olarak en güçsüz partisi olucaksın ilk seçimin de yüzde 10 alıcaksın 25 yıldır CHP nin alamadığı il leri almada büyük pay sahibi olucaksın (bkz:özellikleankara) sonra birileri tarafından başarısız atfedileceksin ne güzel dimi ?

ak partinin sloganı daha güzel olacak

tektekel
şimdi efendim bu bir yerel seçim olduğu için iktidar mensubu hiper zekalı mahluklar gibi ekonomi,dış ilişkiler vs diye yapmayacağım eleştirimi.herifler yerel seçimi genel seçim havasında sürdürdüğü için ister istemez aklım o tarafa gidiyor çünkü.
sanıyorum 94 senesinden beri ibb kendilerinin ellerinde.her şey daha güzel olacak dersen sorarlar adama "lan şimdiye kadar niye yapmadınız madem"diye.hee istanbul halkı sorar mı derseniz.sormasınlar diye yırtınıyorlar zaten.
her bir boku beka, terör, hede hödöyö bağlıyor ki "içine sıçmışsınız lan memleketin"diyemesinler.işin yandaş tarafı elbette var.yandaş olan yıllardır ekmeğini iktidara bağlı yerel yönetimlerden çıkarıyor.fakat asgari ücretli angutun "her şey daha güzel olacak" dediklerinde hassktir dememesini az proteine bağlıyorum.
he diyeceksiniz ki genel seçimlerde de aynını yaptı.o zaman demeyenler şimdi niye desin.soru mantıklı gelse de değil.genel seçimde çalsa çırpsa da benim ideolojik görüşüm ülkeyi yönetsin diyen bir taife vardır.bunlar makyavelist düşünerek her bir boku sineye çekip yine de oy verebilirler.ama belediye yönetimi için ideolojik düşünen adam sebepsiz kötülüktür.çöpü toplayanın ideolojik görüşünden sanane la at kuyruğu.çöpü iyi toplamazsa,suyu pahalıya satarsa, toplu taşıma pahalı olursa, senin oturduğun mahalleye kentsel dönüşüm getirip seni mağdur ederek çıkarırsa önümüzdeki yerel seçimde vermezsin oyunu.dangalak dangalak akpye oy vermek için bahane niye arıyorsun.
işin ihale falan kısmına girmiyorum.zira bu adamların hitap ettiği kitlenin ihaleyle yolsuzlukla falan işi yok.proletaryanın statükoya bu kadar aşık olması,bizi biraz daha şaapsınlar tam tatmin olamadık haykırışları delirtiyor beni.iş adamı anırır, belediyeden kaymak yiyen zübükler anırır kısaca kalbur üstü dayıların yerel seçim için anırması eyvallah.adamların haram ya da helal bu işten yiyecek ekmekleri var.toplumun işçi kesimi, memur kesimi niye göz yumuyor bu komedyaya anlamak için kaç saat survivor izlemeliyim biri bana anlatsın.

kadem

elhanefi
Aile'yi yıkmak için kurulmuş bir yapılanma... Aile bakanlığını KADEM'e verildiği günden bu yana Aile Kavramı iyice ortadan kalkmaya başladı