putin erdoğan'ı seviyor

justice4all
Putin Suriye'deki görevinin tamamlandığını, geleceğe bakma zamanının geldiğini düşünüyor. Kanadı kırık Suriye yerine ekonomik ve askeri ortaklığın sıkılaştırılacağı bir Türkiye'ye daha büyük ehemmiyet veriyor. İlişki sıkılaşıp stratejik anlaşmaların sayısı arttıkça Rusya ve Türkiye geleceklerini de birbirlerine bağlıyor. 4.5 yıl Erdoğan görevde olduğuna göre, ee heybetli boylu poslu da adam, Putin sevmesin de ben mi seveyim :)
slartibartfast
strateji yapacağım diye kucaktan kucağa atlayan bir zihniyet.
halkın genel isteği batıya yönelmekken o tarafa, kendi tebasını toplayıp basını susturduktan sonra da doğu cephesine kayan iktidar...
örnek alıp yancılık yaptığı ülkelerin hali ortadayken buna ses çıkarmayan teba...
kendin içeriden işleri karıştırıp kendi askerini kana bulamadan başkasını güdümleyip istediğin atı koştursan sen de sevmez misin?
lonelyeagle
Putin sever tabi cecen liderler kgb eli ile istanbulda tek tek avlandi haber dahi olmadi,ISRAIL sever tabi mavi marmarayi 20 milyon dolara satti ve suriyeye zarar verenler arasinda yer alarak golan tepelerini israile kazandirilmasinda yardimci oldu....AB sever tabi 6 milyon suriyeliyeden kurtardi....SUUDILER sever tabi kasikci cinayeti ortpas edilecek..DAHA NE DIYEBILIRIM KI?