melih gökçek'ten yunan skandalına destek

klarnet
AK parti'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun, Ekmre İmamoğlu üzerinden Trabzonlulara yaptığı "Yunan" benzetmesine eski Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten destek geldi.

Twittter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Gökçek, "İMAMOĞLU; “BEN YUNANLI DEĞİLİM, RUM DEĞİLİM, İFTİRA ATMAYIN” DESE OLAY ORADA KAPANACAK... ÇIT YOK..." ifadelerini kullandığı paylaşımında Yunan basınında çıktığını iddia ettiği bazı haberlere de yer verdi. Kaynak: yeniçağileryen saatlerde Melih Gökçek dozunu biraz daha arttırdı. Bu kez şerefsizler diyerek yüklendi.


bilal
Velev ki yunan, velev ki rum, sizden bin kat daha iyi olduğuna eminim, arkadaş hırsızlığın yolsuzluğun ayyuka çıkmış hukuk ülkesi olsak ömür boyu ceza alırsın hala utanmadan konuşuyorsun.
doktor
Bu nasıl müslümanlık, bu nasıl insanlık... Üç günlük siyasi çıkar için ahirette hesabını veremeyeceğiniz yük altına girmeyin. Hele hele sizi takip eden milyonlarca kişi varsa.... Benden söylemesi....!
haydaralp
yav niye insanlar niye sürekli sizin iftiranızı ispat zorunda kalıyor?
siz de gvt olmadığınızı niye ilan etmiyorsunuz?
tövbe tövbe.
palalayka
hepsi farkında olmadan imamoğluna çalışıyor..
işin garibi ,ak partide bu durumu gören ve ikaz edecek bir akil adam kalmamış mı ki..
zumrudu anka
Melih Gökçek'in paylaşımı elbette de futursuzca. Fakat videoyu tam olarak izlediğimiz de "Yunan Medyası İstanbul'u Yunan Kazandı başlığını atıyor" diyor. İmamoğlu cephesinden veya secmeninden bir eleştiri var mı? Video da Yunan kazandı diyor ve kazanan nereli diye soruyor? Trabzonlu! Trabzonlular neden sesini yukseltemiyor vurgusu yapılıyor. Biraz daha objektif lütfen!
haydaralp
Yav sendeki nüfus cüzdanının rengi farklı mı? Nüfus cüzdanı kimdeyse aday olur. Hüviyette Pontus mu yazıyor ? Şimdi senin sülalende biri Maraşlı çıksa Ermeni mi oluyor ?