kadir mısıroğlu

tesladankafkaya
Kendine tarihçi diyen; avukatlık, yazarlık gibi vasıfları asla bulunmayan, etrafında kendisi gibi hainleri toplamış Atatürk düşmanı insan müsveddesi. Uzun süredir bir gözü toprağa bakmakta olup leşini toprak bile kabul etmeyecektir.
“Keşke Yunan galip gelseydi” gibi vatan hainliğinde son nokta olan bir cümleyi ettiği halde ifade özgürlüğü diye hakkında hiçbir işlem yapılmamıştır.
Bir süredir hastanede yatmakta olup acılar içinde kalıp kolay kolay ölememesi için dua edilen şahıstır.

(bkz:fesini siktiğim)
alla turca
Dünya tarihinin en iyi yazarlarından biri olarak kabul edilen William Shakespeare'in, gerçek adı "Şeyh Pir" olan "gizli bir müslüman" olduğunu iddia eden akli dengesi yerinde olmayan şahıs. Siyasal İslamcılar tarafından"üstad" olarak tanımlanırken Cumhuriyetçilerin lügatında "fesli deli" diye geçer.
mrtranslator
Yanlış anlamayın ama bırakın siyasal islamcıları, uçan spagetti canavarına İnananlar için bile yer yüzündeki en saçma şeylerden birisidir kendisi. Bunu dinleyenlere allah akıl fikir versin.
taassup
yaptığı birçok tarihi araştırma ve yorumla bir kesimin sevilen siması, bir kesimin nefret yüzü haline gelmiş birçoğunun gerçek mesleğinin avukat olduğunu bilmediği türk yazar.
odtu bebesi
"koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi" denirmiş. Sİyasal islamcıların icinde adam gibi bir tarihci cikmayınca bu fesli manyağı adam yerine koyuyorlar.
aheyahey
Müslüm Gürses öldüğünde cenazesine ona benzeyen, onun gibi giyinenler de katılmıştı.
Fesli öldüğünde ister misiniz mezarlıktaki herkes fes taksın.
0 /