imamoğlu'nda olup ince'de olmayan şey

fsavk
imamoğlu türkiye ortalaması bir adam. her şeyden biraz var. yeteri kadar atatürkçü , yeteri kadar muhafazakar ve yeteri kadar milliyetçi.
her kesime hitap edebilmesinin sırrı bu bence...
jose mustinho
biri kazanılması imkansız bir seçimde polemiklerden kaçmayıp sert bir üslupla sol kesime umut aşılarken sağ kesimin birlik olmasını sağlamıştır. diğeri ise tartışmalara girmeyip herkese hitap edecek bir üslupla daha küçük ölçekli bir seçimi kazanmıştır. karşı seçmenden gelen küçük bir tepki oyu seçimi kazandırdı ama 24 haziranda öyle bir durum yoktu maalesef. değişimin kıvılcımını yakan imamoğlu olduğu için genel seçimde o aday olmalı. muharrem ince'de bir öğretmen olarak eğitim bakanı ya da endüstri 4.0 gibi vaatlerini gerçekleştirebileceği teknoloji bakanlığı gibi bir bakan olur inşallah. yani bence aralarında bir kavga yok hepimiz kardeşiz. onlardaki gibi abdullah gül rte kavgası başlamaz rahat olun.
lonelyeagle
Secim gecesi kafayi cekme kardesim birgun daha dayan....haa hok ben kafa cekecem diyosan onada saygim var ama 1 numara olmaya oynama gurkiyede yemez...chpde olsa yemez hdp de olsa yemez...o yuzden go out ince
crazyboy
seçim gecesi bir yere kaybolmadan adam gibi açıklama yapması ve sürekli laf dalaşına girmemesi
uzun zamandır özlenilen hareketler