devlet bahçeli

yamtar
Erken seçimlerin habercisidir. Herkesin “40 edeerrr vee mhp nin 40.yılı kutlu olsunn” nidalarıyla gönlünü kazanmış siyasi parti lideridir.
kemik
14 Ağustos 2018'de döviz bozdurarak başında olduğu siyasi partiye para kazandıran yerli ve milli, beka sorunlu lider.
mrtranslator
Omurgasız ve kaypak siyasi politikalarına rağmen her seçimden daha da avantajlı çıkan MHP genel başkanı. Beni şaşırtıyor bu durum. Fakat ne olursa olsun, ülkücülüğü sorgulanabilecek birisi.
d0ethe
artık siyaseti bırakması gerektiğini birinin söylemesi gereken siyasetçi. ak partiye yakınlaşması falan değil mesele, artık iyi düşünemiyor, yaşlandı.
nerden mi bunu çıkardım?
24 haziran seçimleri : kek, çay ve sütlaç meselesini muharrem incenin seçim projesi gibi eleştirmesi, 40 yapar geyiği, erdoğan'a söylediklerimin arkasındayım demesi.
söyledikleri basit cümleler değil, örnek verecek olursam : kandilin ortağı, ermeni uşağı, pensilvanyanın öğrencisi, vatan haini, hırsız vb. (youtube arşiv'den kolaylıkla izleyebilirsiniz.)

ek olarak ak parti ve mhp'nin hızlı bir şekilde revizyona girmesi gerek. yoksa yüksek ihtimal 2023 seçimlerinde mhp meclisten silinir, ak parti kıl payı iktidar olur, cumhurbaşkanlığı el değiştirir.
0 /