ak partili belediye başkanına inceleme

ankara kusu
Gaziantep şahinbey belediyesinin AK Partili başkanı Mehmet tahmazoğlu hakkında parti içi inceleme başlatıldı.

incelemeye gerekçe olarak ankara kuşu'nun twitterdaki paylaşımlarının olduğu öğrenildi.

Söz konusu paylaşımlarda, şahinbey belediye başkanının gaziantep büyükşehir belediye başkanı fatma şahin'in seçimlerdeki oyunun düşmesi için aday ve parti aleyhine çalıştığı iddiaları bulunuyordu.

Ak parti genel merkez koordinatörlerinin geçtiğimiz gün Gaziantep'e gelerek konuyla ilgili geniş kapsamlı bir de rapor hazırladığı bildirildi.

ak parti istanbul il başkanı bayram şenocak'ın istifa kararı alması

ankara kusu
Yıllar sonra istanbul'u chp'ye kaptıran AK Parti'de il başkanı sorgulanmaya başladı.

Çeyrek asırdır kaybedilmeyen istanbul büyükşehir belediyesini 31 mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'ye kaybedilmesi teşkilatta ciddi rahatsızlık yaratırken, fatura öncelikli olarak il başkanına kesilecek.

istanbul il başkanı bayram şenocak'ın da bu durumunun farkında olduğu, yakın çevresine 'istifa etmem gerekiyorsa ederim' dediği öğrenildi.

Bayram Şenocak'ın en geç bir hafta içerisinde basın açıklaması yaparak görevinden ayrılması bekleniyor.

akp bolu kadın kolları başkanının belediyeden maaş alması

btztrk
Eğer bu duyum doğru ise Akp Bolu Kadın Kolları Başkanı yıllarca hiç bir iş yapmadan belediyeden her ay binlerce lira maaş almış. Duyumlara göre de belediyede onun ne iş yaptığını bilen yokmuş.
akp bolu kadın kolları başkanının belediyeden maaş alması
Diğer fotoğrafta ki Türk genci kardeşimiz ise 25 yaşındaki Merve Çavdar.Geçen sene atanamayan bir öğretmen.Issizlik nedeniyle bunalima girdi.Ve sonra intahar etti.

Şimdi soruyorum bu kadar degerli gençlerimiz varken, onlar çalışmak için bu ülkeye bu vatana hayirli isler yapip para kazanmak için çırpınırken, baba parası yemekten utandiklari için belki hayatina son veren gençlerimiz varken bu yapılanlar hak mıdır?...sizin bu yaptığınız türk milletine ihanettir.kul hakkidir.allaha savaş açmaktır. Benim eğer bu olayda bir hakkım varsa haram olsun. Sevgili Merve nin gozyaslarinda bogulun.
Sevgi ve rahmetle...

melih gökçek'e danışmanlık görevi iddiası

jose mustinho
melih gökçek danışman olursa ülkede bir sorun kalmaz, soğan ve domates fiyatları düşer. işsizlik sorununa çözüm bulunur. üniversite okuyan gençler ortada diplomalarıyla aç biilaç dolaşmaz. ülkemizdeki tek sorun melih gökçek'in koltuksuz kalmasıydı. danışmanlık koltuğuna oturur oturmaz dertler bitecek inşallah gerçekten şuan ülkenin en önemli gündemi bu olmalı. hadi artık yazarken bile sabırsızlandım bak.

maliye ve hazine bakanlığı için nihat zeybekçi'nin isminin geçmesi

kanguruya yumruk atamayan adam
(bkz:ölümü gösterip sıtmaya razı etmek)

AKP'de başka adam kalmadığının göstergesidir. partide 3 5 kişi var kimisi milli eğitim bakanı iken savunma bakanı oluyor, kimisi meclis başkanı iken belediye başkanı oluyor, kimisi enerji bakanı iken maliye bakanı oluyor. Millet hep aynı suratları görmekten bıktı.

Ne demiş einstein abimiz: "aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek aptallıktır."

ev işi yapan karşı komşum güngör

esemti
Başımın belası. çamaşır asar balkon yıkar. Ev işi yaptığını gözümüze sokar. kaç defa uyardık 'bak bu hareketlerin bizi zorda bırakıyor' diye ama anlatamadık.
Her fırsatta Hanımdan laf yiyoruz, 'bak Güngör'e neler yapıyor sen anca yat'

'Ve çöp atayım, çarşıya pazara gideyim' derken adam çıtayı yükseltiyor.
Son çare mahalledeki erkekler olarak imza toplatacağız. ..

Ohh ne güzel döktüm içimi.

melih gökçek'e danışmanlık görevi iddiası

ankara kusu
Ankara büyükşehir belediyesinin eski başkanı melih gökçek'in AK Parti'de genel başkan danışmanı olabileceği konuşuluyor.

iddia ankara kulislerini çalkalarken, AK Parti veya melih gökçek cephesi sessizliğini koruyor.

Söz konusu iddia gerçekleşirse melih gökçek, parti genel merkezinde genel başkan recep tayyip erdoğan'a siyasi danışmanlık yapacak.

maliye ve hazine bakanlığı için nihat zeybekçi'nin isminin geçmesi

jose mustinho
neden bu kadar önemli ve icraatleri parti ayırt etmeden hepimizin geleceğini belirleyecek bakanlıklar için ille kendi partilerinden arayışa giriyorlar? çok mu zor özgür demirtaş ya da mahfi eğilmez gibi bu işin uzmanı ve tarafsız insanları göreve getirmek? rant, liyakattan önemli mi? yöneticilerin bekası ülkenin bekasından daha mı değerli?

ev işi yapan karşı komşum güngör

jose mustinho
kimine göre güneş sarıdır, kimine göre beyaz. kimine göre başlık düzgündür kimine göre yamuk. şaka bir yana az önce söylediğim de buydu kurallar belli olsun ve moderasyon ekibi hazır olsun ki insanlık halidir böyle yazım hataları yapılabilir, hemen düzeltilebilsin. konuya gelince bir katkımız olabilecekse başlatalım kampanyayı. güngör abi yapma. mahalleli kan ağlıyormuş bak duy sesini insanların.