binali yıldırım

vakar
Millet vekilliği, bakanlık , başbakanlık , meclis başkanlığı ve İBB adaylığı ile kaybetmek , gerçekten çok şaşırdık enaz 53.54 puan bekliyordum
geliyorlar
izmirde kaybetmesi normaldi, istanbul içinde ekonomik sıkıntılar ve ak partinin artık kendi elit görüntüsünün etkili olduğunu düşünüyorum
theseytan
“Dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur “ sözleri ile ekonomik politikalarda alışıla gelmiş tüm paradigmaları altüst eden siyasi deha .
sovietto
dilbilgisi ve imla kurallarını iyi bilmeyen,eski başbakan ve ulaştırma bakanı,2014 yerel seçimlerinde izmirde kazanamamış,son olarak meclis başkanlığı görevi yapan,31 mart yerel seçimlerinde cumhur ittifakı ortak istanbul adayı.
mrtranslator
Yazık oldu. Adamın bir duruşu vardı aldınız onu da dibe çektiniz. Size elini veren her koşulda kolunu kaptırıyor. Nasıl bir partisiniz la?
halley
atanamama haricinde seçilerek başarı elde edememiş birisi. baş bakan olarak da seçilmedi. atandı. sonra bir daha seçilme şansı olmadan yerini başkanlığa emanet etti. binali yıldırım böyle şöyle diyenlere itibar etmeyiniz efenim.
chaomian
Siyaset yerine esnaf olsa, dükkanını her gün ziyaret edip halini hatrını soracağımız, komik enerjik karşı binada oturan amca olabilirdi.
mrayhan
Binali Yıldırım diye yazılır 'Tevazu, Samimiyet diye okunur.' Türkiye siyasetin en sempatik liderlerinden birisidir. Koltuk sevdasına asla tamah etmeyen mükemmel bir insan..
0 /