arda turan berkay kavgası

hatice61
Olay Emirgan'da, ünlü isimlerin uğrak noktası olan Gizli Kalsın isimli mekanda meydana geldi. Mekanın sahibi ise Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'ın eski sevgilisi olan Umut Evirgen.
Arda Turan, aralarında ünlü futbolcu Burak Yılmaz'ın da olduğu bir arkadaş grubuyla mekanda eğleniyor.
Şarkıcı Berkay da eşi Özlem Ada Şahin ile birlikte mekanda.
Arda Turan, Özlem Ada Şahin'in yanına gidip kulağına eğilerek “Evli olmasam seni kaçırmazdım” cümlesini söylüyor. Bunun üzerine Turan'a tepki gösteren Şahin'in tepkisini ise o sırada mekanda bulunan Berkay görüyor.
Masasına dönmüş olan Turan'ın yanına giden Berkay, futbolcuya “Seninle biraz konuşalım” dedikten sonra ikili mekandan dışarı çıkıyor.
Sokakta ikili arasında bir arbede yaşanıyor ve burak yılmaz berkayı tutuyor berkaya kafa atan arda turan berkayın burnunu kırıyor. Berkay, aldığı darbenin ardından hastaneye götürülüyor.
Ancak henüz basınla paylaşılmayan kamera kayıtlarında durum, söylenene göre başka. Arda Turan, Ulus'taki hastaneye gidiyor. Kavga olayı olduğu için Arda Turan'ı, Berkay'ın yanına almak istemiyorlar. Görüntülere göre Arda'nın elindeki silah ateş alıyor.
Silah'ın ruhsatlı olup olmadığı bilinmiyor. Kurşun tavana isabet ediyor ve bazı cisimler yere düşüyor.
Mermi çekirdeğinin polisler tarafından emniyette inceleme altına alındığı belirtiliyor. Hastanede ateş ettiği için Arda Turan ile ilgili adli bir işlem yapılacak.

milli sporcularımızın rezilliğini buyrun görün.kesinlikle bu davranışlar cezasız bırakılmamalıdır.