haluk bilginer

balgat lordu
Bir çok tiyatro sanatçısı az eğitimli çok yeteneklidir. Bu adam gerek yurt içi gerekse yurt dışı ciddi eğitimi olan ve muazzam yeteneği olan bir tiyayro sanatçısıdır. Türkiye'de üstüne gelmedi henüz

ankara dostları platformu

tulum hayri
Radyasyondan kaçar gibi koşarak uzaklaşılması gereken platform. Katılanların evine ışid dadanır, arkasından amarigan askeri evini basar ve telsizle ypg'li çağırır, rusun biri balkondan girer, sokaktan geçen bi ampul kapıyı çalıp ben de gircem der. Ha bu arada ahmet hoca "şamda namaz kılcez biz" diye saçmalar.

her programımızın program dışı olan tek konuğunu dinlediniz

palalayka
az önce zaplarken denk geldim.
habertürkte teke tek programı vardı ve açar açmaz fatih altaylı "her programımızın program dışı olan tek konuğunu dinlediniz" " cümlesini kurdu.

ne diyor bu derken,kafamda aniden bir kıvılcım çaktı ve "hımm demek ki cumhurbaşkanının programları ortadan kesen konuşması bitmiş ve tekrar programa dönmüşler galiba" diye düşündüm ki ,doğruymuş.

neler oluyor yahu ,herkeste bir kinaye, bir cesaret.
fatih altaylı ,canıma yetti ne olacaksa olsun noktasına gelip habertürkten kovulmayı göze mi almış acaba ?

zengin güven içinde yatsın diye fakire şükretmeyi öğretmek

kalkanmu
Zengin de Fakir de sukretsin ama zengin daha cok sukretmeli ve fakirle imkanlarini paylasmali.
Yoksa zengin ve fakir arasinda hem belirgin sinifsal farklar olusur hemde fakir zengine hakli olarak kin ve nefret besler.
Fakat ulkemizde fakire sukretmeyi hep din diyanet uzerinden ogretilmeye calisiliyor.haci hoca fakire sukretmeyi ogretirken,diger yandan zenginden bahsisini almayida garantiliyor.
Her patronun en az bir adet ramazan hocasi var.yilda bir defada olsa bol bol sukru fakire fukaraya ogretiyorlar.
Hocalarda 30 gunluk ve asgari ucretin en az bin kati kadar paralariyla otel motel satin alip isletmeye devam ediyorlar.

imamoğluna yunan diyen gazetenin sahibi

kalkanmu
Ne yani akp 31 mart sonrasi istanbulu kaybetmenin şokunu hemen atlatip duzmece habermi yaptirmis.
Bana inandirici gelmiyor.eger bunu yaptirdiysa 31 marttan once kaybedecegini gormus olmaliki zaman kaybetmeden haberi yaptirmis olsun.
Boyle bisey varsa Tebrik etmek lazim adamlari.
Her ayrintiyi dusunmusler.

geşmişe sünger çekmek

balasagun
Geçmişte yaşayıp bugünlerde hatırlamak istemediğimiz; yanlışlarla bezenmiş durumların bizi zora sokan, hatırladıkça vicdanımızın sızladığı olay ve davranışları unutup, önbelleğimizden silip, yeni bir hayata ve ilişkiye başlama noktasıdır.