confessions

ssd

Taze yazar

  1. toplam giri 50
  2. takipçi 3
  3. puan 490

kuş'un kendi reklamı için biipp'çileri kullanması

ssd
davutoğluna bel bağlamak nasıl bir basiretsizlikse bu sitenin geleceği olduğunu düşünmek de o kadar saçmaydı. her akıllı insanın sorması gereken sorular: davutoğlu kimdir, ne özelliği vardır, niye parti kurar, amacı nedir, bu içerdeki muhalefet ne diye bu çocuk adamı göze sokmaya çalışır? oysa beş para etmez bir siyasi ömrün son saniyelerini yaşayan birinin kuracağı parti ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar halkta bir karşılık bulamayacak. başta konyada tokadın hasını yiyecekler. kuş da bir proje ama kimin projesi. bir projenin projesinde yazarlık yapmak, güya dava savunmak... zaman öldürmenin daha iyi yolları vardı oysa ki.

hayalperest

ssd
günümüzde, bir hevesle at gözlüğü kullanmaya gerek kalmaksızın "bin yıl sürecek" diye nitelenen ancak göremediği nedenlerle hayallerini çamura düşüren kişi. şu aralar bu platformda bolca görünmekte.
6

ak parti'nin hayatının hatasını yapması

ssd
fazla stratejisstçe bir cümle olmuş. zaten sona yaklaşmış bir partinin bölünme süreci başlamışken seçim sonuçlarına göre bunun hata mı yoksa yeniden doğuş hareketi mi olduğu belli olacak. davutoğlu ve çevresi de iktidar için değil parçalanma amacıyla bu işin başını tutacağı için ya akparti devam edecek ya da kontrollü şekilde yeniden refaha devredilecek.
0 /