confessions

imoschenko

Geleceği parlak

  1. toplam giri 65
  2. takipçi 13
  3. puan 1074

kınamak

imoschenko
israilin en çok maruz kaldığı kelimedir. ülkelerine milyarlarca lira yatırım yapan bazı ülkelerin yöneticileri tarafından ara sıra kınanır, zehirsizdir, öldürmez.

ahmet hakan'dan ikinci turgay güler vakası

imoschenko
olması gerekendir. sorulan her soruya mantık çerçevesinde geçerli cevaplar verdi. böyle katı soruları malum şahısa karşı sorabilirler mi? ekrem imamoğlunun demokrasiye büyük saygısı olduğunun bir kanıtıdır. kaldı ki ılımlı ve yandaş sorular sormak kimseye bir fayda getirmez. öbür türlü daha kolay. a haber gibi ekranı 8 e bölsünler hepsi yandaş gazeteci hukukçu olsun, birbirlerini onaylasın, sonra istiklal marşı ve kapanış. ahmet hakana ''ben senin tipinden akpli olduğunu anladım'' demesini mi bekliyorsunuz abi :)

can dündar vatan haini mi

imoschenko
herkes biraz vatan hainidir. sadece ülkeni avrupaya şikayet etmekle ya da savaş esnasında arkadan vurmakla ya da düşmanla anlaşma yaparak vatan haini olunmuyor. hak çalan, hukuka kafa tutan, tecavüzcüyü, hırsızı, trafik magandasını, kadın katilini sokağa salarakta çok kolay bir şekilde vatan haini olunabilir. yere çöp atan bir vatandaş bile az da olsa memleketine ihanet etmiş gibidir.

sırpların bosna hersek'de yaptığı katliamlardan sonra artan insan kaçakçılığını, ve abd ve hollanda polisininde içinde bulunduğu pek çok kişinin kirli çamaşırlarını bbc'de çatır çatır döken abdli kadın bir dedektif vardı. şimdi soruyorum size ; bu kadın vatan haini midir? can dündarın kişiliksiz ve karaktersiz bir insan olmasının yanı sıra mit tırları olayında gerçekleri ortaya çıkararak sadece işini yapmıştır.

geleceği bilmek mümkün müdür

imoschenko
sınavın kötü geçerse, suç işlersen, okul okumazsan, kazık atarsan, genç yaşta evlenirsen bırak geleceği ebeninkini bile görebilirsin.

bindiğin uçağın düşüp düşmeyeceğini, yolda yürürken başına neler geleceğini, ya da uykudayken ölüp ölmeyeceğini bilemezsin.

ucu açık bir soru aslında.

0 /