confessions

ee7

Geleceği parlak

  1. toplam giri 135
  2. takipçi 9
  3. puan 1352

türkiye artık yüzde 99'u müslüman olan bir ülke değil

ee7
Demek ki her yere iman hatip açmakla, din derslerinin sayısını arttırmakla dindar nesil yetişmiyormuş.
Dün açıklanan bir araştırmaya göre islama uygun yaşayan ülkeler sıralamasında ilk 40 içinde bir tane bile müslüman ülke yok. Sen o gençleri dayatarak değil özendirerek dindar yapabilirsin ancak.
araştıma linki: https://www.gzt.com/aktuel-kultur/islama-en-uygun-yasayan-ulkeler-listesi-aciklandi-ilk-40ta-musluman-ulke-yok-3495789

2222 yılına bir mesaj bırak

ee7
Biliyorum suya ihtiyacınız var o yüzden size bir sürpriz yapıyor ve yıllar önce gömdüğüm suların yerini söylüyorum.
!!! Arkadaşlar burdan bir mesaj vermek isterim lütfen su israfı yapmayın. Musluk açık diş fırçalıyorsunuz biliyorum. Yapmayın bak.

dünya sağlik örgütünün escinselliği hastalık listesinden çıkarması

ee7
Eşcinsellik bir tercih değil yönelimdir. Hiç kimse başkasından özenip de eşcinsel olmaz. Olsa bile ya içinde bastırdığı duygular açığa çıkmıştır ya da gelici geçici bir heves bir ahmaklıktır. Hiç kimseyi doğuştan gelen bir yönelimi yüzünden hasta olarak yargılayamaz ya da dışlamalıyız. Çoluk çocuğa kötü örnek oluyor diyenler için şunu söylemek isterim nasıl bir gay hetero bir bireyi görerek hetero olmuyorsa bir hetero da homoyu görerek homo olmaz.
Doğada eşcinsellik yok diyenlerin de şu yazısı okumasını tavsiye ederim: https://onedio.com/haber/-hayvanlarda-escinsellik-olmaz-sozune-dogadan-sert-yanit-bal-gibi-de-olur-806252
Demem o ki hiç kimseyi sırf sizin gibi değil diye hasta olarak tanımlayamazsınız. Psikopatlık, sosyopatlık bile hastalık olarak geçmez. Her insan biseksüel doğar sonradan karşı cinse yönelir muhabbetlerine hiç girmiyorum oralar karışık.
Not: hayvan haklarını savunmak için hayvan olmak gerekmiyorsa aynısı eşcinsellik için de geçerlidir eklemek isterim bunu da.

ekrem imamoğlu bu gece okan bayülgene konuk

ee7
Ekrem imamoğlu'nun horon teperek çıkışını yaptığı programdır. Ayrıca ekşi başta olmak üzere sözlüklere selam çakmışlar ve dikkate alınması gerektiğini vurgulamışlardır. Aynı anda Ekrem bey'i youtube üzerinden 60 bin kişi izlerken recep bey'i 500 kişi izlemiştir.
▪başlıktaki imlâ hatasını gören bir editör yok mu arkadaş ? kimler başlık açıyor biz açamıyoruz.
Video: https://twitter.com/QnUARESMA/status/1129858316677636099?s=19
0 /