tutmayacak sözlüğe amin demek

network
bu sözlügün tutmayacagi adres cubugunda enter'a tikladiginiz an bellidir ona ragmen amin diyenler var. es, dost akrabayla olmaz. suraya bak; sol frame'de sik gibi tanim doldurup durmuslar. niye? cünkü bak katki yapiyoruz kafasi. yapilmisin, yapilmisinin yapilmisinin yapilmisinin yapilmisini yapmis biip, 3-5 denyo fenomene twit attirip durarak olmaz bu isler.,

yol yakinken kapatin. vaktinize, emeginize, hosting paraniza yazik. (gerci hostinge cok para gitmiyordur yarim yamalak yapmislar zaten)
theseus
Bir sözlüğün tutması için ilk olarak doldurulması gereken tanım entryleridir. Doğal hit ve doğal üye çekmenin en iyi yolu budur.
Önceki başlığında sağcı sözlük felan zırlamışsın. Sözlüğün taraflılığını görmedim ben zaten sağcı kesim bu tip yerlerde çok seyrek bulunuyor. Hadi diyelim bu sözlük sağcı, diğer sözlüklerde solcu be kardeşim. Solcu olunca fikir beyan etme hakkı felan saçmalıyorsunuz ama iş sağ kesime gelince "taraflı" oluyor. De get ordan derler adama.
jose mustinho
doğru tespitler var ama kapatın demekle olmuyor. bu sözlüğü bu kadar kendine dert edinip bu tespitleri yaptıysan eğer sen de burada yazarsın, daha kaliteli başlıklar aç sözlüğün daha verimli olması için tavsiyelerde bulun vs. admine önerilerini mesaj olarak atabilirsin okuyor ve ilgileniyor.
network
1. Tasarim cok kötü. itü'yü bitiren tasarimi secmisler:)
2. sözlük olarak yola cikmasi cok yanlis cünkü bitti. kanaatime göre, sözlük olarak sadece eksi sözlük kalacak. orada caylaklik bekleyenler de uludag da oyalanacak.
3. bence bu tarz platformlarda baslik altinda twit atabildiginiz gibi yazabileceginiz olusumlar deger kazanacak. elbette ona göre tasarlanacaklar. zamanim olsa buna yönlenirdim. hashtag olayini basliga uyarlamak gibi düsünün. bir entry'i diger basliga alintilayabilmek vs.

Yani sacmaligi söyle anlayabilirsiniz adam gelmis buraya; tanim giriyor. örn: Sizofreni basligina anlatiyor. vatandas google'a sizofreni yazsa 8 milyar sonuc alir. buna hic gerek yok, ihtiyac degil. dolayisiyla sözlük ihtiyaci eksi, uludag ve pic kurulari icin inci tarafindan karsilanmakta.

Tutmaz, zorlamayin.

Edit: sadece buradan bahsetmiyorum, artik sözlük mevzusu tutmaz. kafasinda lan ben de mi acsam diye düsünen varsa hic yeltenmesin. söylediklerimi anlamadiysa, 6 ay bekleyip buranin akibetini görüp vazgecsin.
onuncukoyunmuhtari
Nasrettin Hoca''yı bir gün göl kenarında elinde bir bakraç yoğurtla meşgul görenler sormuş:
- Hocam, ne yapıyorsun?
Hoca:
- Göle maya çalıyorum, demiş.
- Hocam, göl maya tutar mı? Diye meraklarını açıklayanlara, Hoca:
- Ya tutarsa?.. Demiş.
Sözlük için "Olmaz olmaz deme olmaz olmaz" efsanesi maya metaforu kadar yol gösterici sayılmalıdır.
göle maya çalmaktan kaçınmamamız gerekir. Kimileri bu halimize, kaliten düşüklüğüne ve kontrol mekanizmasının hala olmayışından kaynaklı inancımızı yok sayabilir. Ama biz biliyoruz ki, nesnel ve sanal fetihleri de icatları da yenilikleri de inançsızlar değil inananlar gerçekleştirmiştir. Göle maya çalmayı denemek korkak, çekinlerin değil, bilakis cesaret sahibi insanların işidir. Uzak görüşlü insanların, uzağı görebilen insanların işidir.