ibrahim melih gökçek

kalkanmu
Büyük harflerle tweet yazan ve Kendini tweeter a adamış adamdır.
Belediye başkanlığından istifa ettirildikten sonra herkes onun ne yapacağını merak ederken adam tweeter de ihtisas da yaparak bu alandaki rüştünüde ispatlamış oldu.
robinhood
Atanamamış reistir. O da bir çoğu gibi biat edip, yerel reisçilik yapmıştır. Sonunda o küçük yerel reisçilik hakkı da elinden gasp edilerek alınmıştır. Çünkü hürrriyeti inkar edip, istibdata boyun eğenlerin sonu budur. Beter olsundur...
adiyanclass
Kimse bilmez yada hatırlamaz ama adalet ve kalkınma partisi iktidar olmadan önce ki karmaşada fazilet ekibinde ki gömlek çıkarma grubunda kendine yer bulamayan ve demokrat partiyi satın alan sonrasında da partinin başına geçemeyen eski bld bsk
dcamli
Turgut Altınok dan sonra hayatındaki ikinci mağlubiyeti ankara kuşu na karşı almış eski belediye başkanıdır. Er ya da geç Allah'ın adaleti bu dünya da tecelli ediyor, zamanında turgut altınok büyükşehir e aday olmasın diye özel görüntülerini çekip tehdit edenler şimdi oturmuş turgut altınoku izliyor, bırakın diğerleri şöyle böyle demeyi siz kendi farkınızı icraatlarınızla gösterin
mrtranslator
İşsizlikten twitter'dan çıkmayan, seçilmiş olmasına rağmen istifası istendiğinde sesini bile çıkarmayan, boş işlerle uğraşıp yalakalık konusunda doktora seviyesinde tecrübeli olan Ankara'nın eski başkanı.
kayzer soze
Ankara metrosuna (bkz:Murat Karayalçın)`dan 20 yıl sonra projeyi Ulaştırma Bakanlığı`na devrederek (bkz:Edirne)`den (bkz:Ardahan)`a toplanan vergilerle 2 istasyon daha ekleyen büyüg başgan.

Döneminde Ankara`ya tanesi 5 milyon TL`ye 5 adet giriş kapısı yapılmıştır. çağı yakalayan bir başka proje ile toplam 5,8 milyon TL`ye 34 adet saat kulesi Ankaralıların hizmetine sunulmuştur. Yine onnun döneminde Ankara`nın bir başka kanayan yarasına parmak basılarak 4,8 milyon TL`ye Ankara yıllardır hasretini çektiği dinazor heykeline kavuşmuştur.

"Ankara`da deniz yok" diye dalga geçenlere inat her yağmurda Ankara`ya denizi getiren büyüg başgan; Düden ve Manavgat şelalelerine gidemeyen Ankaralıların imdadına yetişmiş ve Batıkent Metro istasyonuna yağmurlu bir günde şelale getirmiştir.

Ankaralı şoförlere ise hizmette sınır tanımayan büyüg basgan gerek 4 şeritli yolda 4. şerite yerleştirdiği logar kapaklarıyla gerek ana ve ara yollardaki göçüklerle Ankara yollarını adeta ayın yüzeyindeki kraterlere çevirerek Ankaralı araç sahiplerinin her yolculuğu çukur ve tümseklere takılmadan ilerleyebilme kabiliyeti kazandıran bir atari oyuna çevirip araç sürmeyi keyifli hale getirdiği gibi trafik stresini de atmalarına yardımcı olmuştur. Aynı zamanda bu yollar nedeniyle başka bir ülkede 5 yılda bir değişmesi gereken araç ön takım ve amortismanlarını 6 ay da bir değiştirterek Ankaralı araç sahiplerinin sürekli yeni malzemeler ile araçlarını donatmasını sağladığı gibi sanayi esnafının da yüzünü güldürmüştür.

Tüm bu özellikleri ile Ankara halkı tarafından yaşadığı sürece anılacak ve öldüğünde de sık sık yaad edilecektir.
sekuler
İstanbul'u chp'ye kazandırmak için elinden geleni yapan adam.

son 1 aydır yazdıkları hep ters psikoloji yaratmak için.

hem kendi tarafına halen akp'liyim mesajı veriyor hem de ters psikolojik yöntemleri kullanarak imamoğlu'na oy kazandırıyor.

"çünkü çaldılar" sloganının ters tepki yaratacağını ve akp'ye zarar vereceğini bildiği için en ateşli biçimde o destekledi.

şimdi de "imamoğlu aslında rum" söyleminin tüm karadenizli oylarını imamoğlu'na kaydıracağını bildiği için bunu gündemde tutmaya çalışıyor.

kısacası, imamoğlu istanbul'u alacak. bunda melih gökçek'in katkısı da büyük olacak.
tarihci76
Hayatımı değiştiren adam.
Bir gün TV. De Bir tartışmada Melih Gökçek'i izliyordum.
Eşim geldi.
-sen tartışınca aynı bu adama benziyorsun dedi.
O gün tövbe ettim:))
sekuler
Seçimlerin hemen ardından tutuklanacağını düşünmektedir.
Dolayısı ile bu yaygarayı o yüzden koparmaktadır.
Tutuklandığında, "İngiliz Kraliçesi, Erdoğan'a operasyon yapıyor" diyen Adnan Oktar gibi, kendisi de "Beni tutuklayarak Tayyip Erdoğan'a operasyon düzenliyorlar, esas hedef odur" diyecek.

Bu palavralara inanan olur mu?
Olur.
Bir işe yarar mı?
:)